MERCAN TV Türksat Frekans Bilgisi

MERCAN TV Türksat Frekans Bilgileri

MERCAN TV kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde ÇEŞİTLİ kategorisinde yer alan MERCAN TV kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve MERCAN TV kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. MERCAN TV Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

MERCAN TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

MERCAN TV kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 23.06.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıMERCAN TV
Frekansı12264
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiGÜÇ TELEKOM T415
TipSD
KategoriÇEŞİTLİ
ŞifreŞifresiz
Güncelleme23.06.2024


MERCAN TV kanalının Türksat frekansı nedir?

MERCAN TV Kanalı 12264 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. MERCAN TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

MERCAN TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

MERCAN TV kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza MERCAN TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak MERCAN TV kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ÇEŞİTLİ kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda GÜÇ TELEKOM T415 paketinde bulunan MERCAN TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.