MC 16-LUMEN CHRİSTİ TV Türksat Frekans Bilgisi

MC 16-LUMEN CHRİSTİ TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan MC 16-LUMEN CHRİSTİ TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel MC 16-LUMEN CHRİSTİ TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. MC 16-LUMEN CHRİSTİ TV Türksat Frekansı Nedir?

MC 16-LUMEN CHRİSTİ TV kanalı kapandı mı?

MC 16-LUMEN CHRİSTİ TV kanalı aşağıdaki frekanslardan artık yayın yapmamaktadır. Kanal kapanmış veya frekans bilgileri değişmiş olabilir. Aşağıda yer alan bağlantıdan tüm kanal listesini inceleyerek MC 16-LUMEN CHRİSTİ TV kanalı kapanmadıysa güncel Türksat frekans bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Güncel kanal listesi ve frekans bilgileri için: Türksat Frekans Listesi

MC 16-LUMEN CHRİSTİ TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıMC 16-LUMEN CHRİSTİ TV
Frekansı18709
Polarizasyon DeğeriLHCP
KapsamaKa-West
SR12500
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 32-AFRİKA
TipSD
ŞifreŞifresiz


MC 16-LUMEN CHRİSTİ TV kanalının Türksat frekansı nedir?

MC 16-LUMEN CHRİSTİ TV Kanalı 18709 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise LHCP'dır. Kapsama değeri Ka-West, SR değeri 12500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. MC 16-LUMEN CHRİSTİ TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

MC 16-LUMEN CHRİSTİ TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza MC 16-LUMEN CHRİSTİ TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 32-AFRİKA paketinde bulunan MC 16-LUMEN CHRİSTİ TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ MC 16-LUMEN CHRİSTİ TV Kanal Bilgileri

MC 16-LUMEN CHRİSTİ TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. MC 16-LUMEN CHRİSTİ TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.