MBC 2 Türksat Frekans Bilgisi

MBC 2 Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı MBC 2 kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel MBC 2 Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. MBC 2 Türksat Frekansı Nedir?

MBC 2 Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıMBC 2
Frekansı18633
Polarizasyon DeğeriLHCP
KapsamaKa-West
SR22500
FEC2/3
Paket İsmiCRYSTAL TV PAKET
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme22.04.2024


MBC 2 kanalının Türksat frekansı nedir?

MBC 2 Kanalı 18633 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise LHCP'dır. Kapsama değeri Ka-West, SR değeri 22500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. MBC 2 kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

MBC 2 Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza MBC 2 kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda CRYSTAL TV PAKET paketinde bulunan MBC 2 kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ MBC 2 Kanal Bilgileri

MBC 2 kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. MBC 2 kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.