LİG RADYO Türksat Frekans Bilgisi

LİG RADYO Türksat Frekans Bilgileri

LİG RADYO kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde SPOR kategorisinde yer alan LİG RADYO kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve LİG RADYO kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. LİG RADYO Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

LİG RADYO Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

LİG RADYO kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 18.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıLİG RADYO
Frekansı12298
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR4800
FEC5/6
Paket İsmiTÜRKMEDYA SD PAKET
TipRD
KategoriSPOR - Tüm Spor Kanalları
ŞifreŞifresiz
Güncelleme18.05.2024


LİG RADYO kanalının Türksat frekansı nedir?

LİG RADYO Kanalı 12298 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 4800 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. LİG RADYO kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

LİG RADYO Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

LİG RADYO kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza LİG RADYO kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak LİG RADYO kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal SPOR kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKMEDYA SD PAKET paketinde bulunan LİG RADYO kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.