KUDÜS TV Türksat Frekans Bilgisi

KUDÜS TV Türksat Frekans Bilgileri

KUDÜS TV kanalını Türksat T3A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde DİN kategorisinde yer alan KUDÜS TV kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve KUDÜS TV kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. KUDÜS TV Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

KUDÜS TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

KUDÜS TV kanalının Türksat T3A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 27.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıKUDÜS TV
Frekansı12729
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 26
TipSD
KategoriDİN - Tüm Dini Kanallar
ŞifreŞifresiz
Güncelleme27.05.2024


KUDÜS TV kanalının Türksat frekansı nedir?

KUDÜS TV Kanalı 12729 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. KUDÜS TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

KUDÜS TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

KUDÜS TV kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza KUDÜS TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak KUDÜS TV kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal DİN kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 26 paketinde bulunan KUDÜS TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.