KRAL FM Türksat Frekans Bilgisi

KRAL FM Türksat Frekans Bilgileri

KRAL FM kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde MÜZİK kategorisinde yer alan KRAL FM kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve KRAL FM kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. KRAL FM Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

KRAL FM Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

KRAL FM kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 22.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıKRAL FM
Frekansı12015
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiNTV TÜRKİYE PAKET
TipRD
KategoriMÜZİK - Tüm Müzik Kanalları
ŞifreŞifresiz
Güncelleme22.05.2024


KRAL FM kanalının Türksat frekansı nedir?

KRAL FM Kanalı 12015 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. KRAL FM kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

KRAL FM Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

KRAL FM kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza KRAL FM kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak KRAL FM kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal MÜZİK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda NTV TÜRKİYE PAKET paketinde bulunan KRAL FM kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.