KPEGAH TV Türksat Frekans Bilgisi

KPEGAH TV Türksat Frekans Bilgileri

KPEGAH TV kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde yer alan KPEGAH TV kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve KPEGAH TV kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. KPEGAH TV Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

KPEGAH TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

KPEGAH TV kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 23.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıKPEGAH TV
Frekansı18633
Polarizasyon DeğeriLHCP
KapsamaKa-West
SR22500
FEC2/3
Paket İsmiCRYSTAL TV PAKET
TipSD
ŞifreŞifresiz
Güncelleme23.05.2024


KPEGAH TV kanalının Türksat frekansı nedir?

KPEGAH TV Kanalı 18633 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri LHCP girilmelidir. Kapsama değeri Ka-West, SR değeri 22500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. KPEGAH TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

KPEGAH TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

KPEGAH TV kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza KPEGAH TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak KPEGAH TV kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Türksat T4A uydusunda CRYSTAL TV PAKET paketinde bulunan KPEGAH TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.