KILARIGBO TV Türksat Frekans Bilgisi

KILARIGBO TV Türksat Frekans Bilgileri

KILARIGBO TV kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde yer alan KILARIGBO TV kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve KILARIGBO TV kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. KILARIGBO TV Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

KILARIGBO TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

KILARIGBO TV kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 26.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıKILARIGBO TV
Frekansı18738
Polarizasyon DeğeriLHCP
KapsamaKa-West
SR22500
FEC2/3
Paket İsmiSATVIEW NETWORK
TipSD
ŞifreŞifresiz
Güncelleme26.05.2024


KILARIGBO TV kanalının Türksat frekansı nedir?

KILARIGBO TV Kanalı 18738 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri LHCP girilmelidir. Kapsama değeri Ka-West, SR değeri 22500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. KILARIGBO TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

KILARIGBO TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

KILARIGBO TV kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza KILARIGBO TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak KILARIGBO TV kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Türksat T4A uydusunda SATVIEW NETWORK paketinde bulunan KILARIGBO TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.