KIDS ARENA Türksat Frekans Bilgisi

KIDS ARENA Türksat Frekans Bilgileri

KIDS ARENA kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde ÇOCUK kategorisinde yer alan KIDS ARENA kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve KIDS ARENA kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. KIDS ARENA Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

KIDS ARENA Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

KIDS ARENA kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 20.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıKIDS ARENA
Frekansı18633
Polarizasyon DeğeriLHCP
KapsamaKa-West
SR22500
FEC2/3
Paket İsmiCRYSTAL TV PAKET
TipSD
KategoriÇOCUK - Tüm Çocuk Kanalları
ŞifreŞifresiz
Güncelleme20.05.2024


KIDS ARENA kanalının Türksat frekansı nedir?

KIDS ARENA Kanalı 18633 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri LHCP girilmelidir. Kapsama değeri Ka-West, SR değeri 22500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. KIDS ARENA kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

KIDS ARENA Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

KIDS ARENA kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza KIDS ARENA kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak KIDS ARENA kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ÇOCUK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda CRYSTAL TV PAKET paketinde bulunan KIDS ARENA kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.