KARADENIZ FM Türksat Frekans Bilgisi

KARADENIZ FM Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı KARADENIZ FM kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel KARADENIZ FM Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. KARADENIZ FM Türksat Frekansı Nedir?

KARADENIZ FM Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıKARADENIZ FM
Frekansı12729
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 26
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz
Güncelleme22.04.2024


KARADENIZ FM kanalının Türksat frekansı nedir?

KARADENIZ FM Kanalı 12729 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. KARADENIZ FM kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

KARADENIZ FM Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza KARADENIZ FM kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 26 paketinde bulunan KARADENIZ FM kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ KARADENIZ FM Kanal Bilgileri

KARADENIZ FM kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. KARADENIZ FM kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.