KANAL 7 AVRUPA HD Türksat Frekans Bilgisi

KANAL 7 AVRUPA HD Türksat Frekans Bilgileri

KANAL 7 AVRUPA HD kanalını Türksat T3A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde GENEL kategorisinde yer alan KANAL 7 AVRUPA HD kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve KANAL 7 AVRUPA HD kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. KANAL 7 AVRUPA HD Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

KANAL 7 AVRUPA HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

KANAL 7 AVRUPA HD kanalının Türksat T3A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 18.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıKANAL 7 AVRUPA HD
Frekansı12685
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 8
TipHD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme18.05.2024


KANAL 7 AVRUPA HD kanalının Türksat frekansı nedir?

KANAL 7 AVRUPA HD Kanalı 12685 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. KANAL 7 AVRUPA HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

KANAL 7 AVRUPA HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

KANAL 7 AVRUPA HD kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza KANAL 7 AVRUPA HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak KANAL 7 AVRUPA HD kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 8 paketinde bulunan KANAL 7 AVRUPA HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.