KAFA RADYO Türksat Frekans Bilgisi

KAFA RADYO Türksat Frekans Bilgileri

KAFA RADYO kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde RADYO kategorisinde yer alan KAFA RADYO kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve KAFA RADYO kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. KAFA RADYO Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

KAFA RADYO Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

KAFA RADYO kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 3.07.2023 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıKAFA RADYO
Frekansı12264
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiGÜÇ TELEKOM T415
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz
Güncelleme3.07.2023

Kanalın Diğer Frekansları:

KAFA RADYO kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulunmaktadır. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
KAFA RADYO 12264 V - Dikey Batı 27500 5/6 T4A GÜÇ TELEKOM T415

KAFA RADYO kanalının Türksat frekansı nedir?

KAFA RADYO Kanalı 12264 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. KAFA RADYO kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

KAFA RADYO Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

KAFA RADYO kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza KAFA RADYO kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak KAFA RADYO kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda GÜÇ TELEKOM T415 paketinde bulunan KAFA RADYO kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.