JUNIOR WORLD Türksat Frekans Bilgisi

JUNIOR WORLD Türksat Frekans Bilgileri

JUNIOR WORLD kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde SPOR kategorisinde yer alan JUNIOR WORLD kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve JUNIOR WORLD kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. JUNIOR WORLD Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

JUNIOR WORLD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

JUNIOR WORLD kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 27.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıJUNIOR WORLD
Frekansı18633
Polarizasyon DeğeriLHCP
KapsamaKa-West
SR22500
FEC2/3
Paket İsmiCRYSTAL TV PAKET
TipSD
KategoriSPOR - Tüm Spor Kanalları
ŞifreŞifresiz
Güncelleme27.05.2024


JUNIOR WORLD kanalının Türksat frekansı nedir?

JUNIOR WORLD Kanalı 18633 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri LHCP girilmelidir. Kapsama değeri Ka-West, SR değeri 22500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. JUNIOR WORLD kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

JUNIOR WORLD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

JUNIOR WORLD kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza JUNIOR WORLD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak JUNIOR WORLD kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal SPOR kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda CRYSTAL TV PAKET paketinde bulunan JUNIOR WORLD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.