JOY FM TÜRKİYE Türksat Frekans Bilgisi

JOY FM TÜRKİYE Türksat Frekans Bilgileri

JOY FM TÜRKİYE kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde RADYO kategorisinde yer alan JOY FM TÜRKİYE kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve JOY FM TÜRKİYE kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. JOY FM TÜRKİYE Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

JOY FM TÜRKİYE Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

JOY FM TÜRKİYE kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 27.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıJOY FM TÜRKİYE
Frekansı12034
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P2 T47
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz
Güncelleme27.05.2024


JOY FM TÜRKİYE kanalının Türksat frekansı nedir?

JOY FM TÜRKİYE Kanalı 12034 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. JOY FM TÜRKİYE kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

JOY FM TÜRKİYE Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

JOY FM TÜRKİYE kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza JOY FM TÜRKİYE kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak JOY FM TÜRKİYE kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P2 T47 paketinde bulunan JOY FM TÜRKİYE kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.