JAZZ CLASSICS Türksat Frekans Bilgisi

JAZZ CLASSICS Türksat Frekans Bilgileri

JAZZ CLASSICS kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde RADYO kategorisinde yer alan JAZZ CLASSICS kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve JAZZ CLASSICS kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. JAZZ CLASSICS Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

JAZZ CLASSICS Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

JAZZ CLASSICS kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 22.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıJAZZ CLASSICS
Frekansı12187
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P4 HD T411
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreNDS
Güncelleme22.05.2024


JAZZ CLASSICS kanalının Türksat frekansı nedir?

JAZZ CLASSICS Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. JAZZ CLASSICS kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

JAZZ CLASSICS Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

JAZZ CLASSICS kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza JAZZ CLASSICS kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak JAZZ CLASSICS kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P4 HD T411 paketinde bulunan JAZZ CLASSICS kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.