IWO TV PLUS Türksat Frekans Bilgisi

IWO TV PLUS Türksat Frekans Bilgileri

IWO TV PLUS kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde yer alan IWO TV PLUS kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve IWO TV PLUS kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. IWO TV PLUS Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

IWO TV PLUS Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

IWO TV PLUS kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 28.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıIWO TV PLUS
Frekansı18738
Polarizasyon DeğeriLHCP
KapsamaKa-West
SR22500
FEC2/3
Paket İsmiSATVIEW NETWORK
TipSD
ŞifreŞifresiz
Güncelleme28.05.2024


IWO TV PLUS kanalının Türksat frekansı nedir?

IWO TV PLUS Kanalı 18738 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri LHCP girilmelidir. Kapsama değeri Ka-West, SR değeri 22500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. IWO TV PLUS kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

IWO TV PLUS Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

IWO TV PLUS kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza IWO TV PLUS kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak IWO TV PLUS kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Türksat T4A uydusunda SATVIEW NETWORK paketinde bulunan IWO TV PLUS kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.