ITAGE TELIFISAN Türksat Frekans Bilgisi

ITAGE TELIFISAN Türksat Frekans Bilgileri

ITAGE TELIFISAN kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde yer alan ITAGE TELIFISAN kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve ITAGE TELIFISAN kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. ITAGE TELIFISAN Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

ITAGE TELIFISAN Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

ITAGE TELIFISAN kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 21.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıITAGE TELIFISAN
Frekansı18738
Polarizasyon DeğeriLHCP
KapsamaKa-West
SR22500
FEC2/3
Paket İsmiSATVIEW NETWORK
TipSD
ŞifreŞifresiz
Güncelleme21.05.2024


ITAGE TELIFISAN kanalının Türksat frekansı nedir?

ITAGE TELIFISAN Kanalı 18738 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri LHCP girilmelidir. Kapsama değeri Ka-West, SR değeri 22500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. ITAGE TELIFISAN kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

ITAGE TELIFISAN Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

ITAGE TELIFISAN kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza ITAGE TELIFISAN kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak ITAGE TELIFISAN kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Türksat T4A uydusunda SATVIEW NETWORK paketinde bulunan ITAGE TELIFISAN kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.