HOT COUNTRY UK Türksat Frekans Bilgisi

HOT COUNTRY UK Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı HOT COUNTRY UK kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel HOT COUNTRY UK Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. HOT COUNTRY UK Türksat Frekansı Nedir?

HOT COUNTRY UK Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıHOT COUNTRY UK
Frekansı12187
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P4 HD T411
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreNDS
Güncelleme24.04.2024


HOT COUNTRY UK kanalının Türksat frekansı nedir?

HOT COUNTRY UK Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. HOT COUNTRY UK kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

HOT COUNTRY UK Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza HOT COUNTRY UK kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P4 HD T411 paketinde bulunan HOT COUNTRY UK kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ HOT COUNTRY UK Kanal Bilgileri

HOT COUNTRY UK kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. HOT COUNTRY UK kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.