HOTTEST HITS Türksat Frekans Bilgisi

HOTTEST HITS Türksat Frekans Bilgileri

HOTTEST HITS kanalını Türksat T5B uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde RADYO kategorisinde yer alan HOTTEST HITS kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve HOTTEST HITS kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. HOTTEST HITS Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

HOTTEST HITS Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

HOTTEST HITS kanalının Türksat T5B uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 19.06.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıHOTTEST HITS
Frekansı11305
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T56
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreIrdeto
Güncelleme19.06.2024


HOTTEST HITS kanalının Türksat frekansı nedir?

HOTTEST HITS Kanalı 11305 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. HOTTEST HITS kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

HOTTEST HITS Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

HOTTEST HITS kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza HOTTEST HITS kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak HOTTEST HITS kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T56 paketinde bulunan HOTTEST HITS kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.