HABERTÜRK RADYO Türksat Frekans Bilgisi

HABERTÜRK RADYO Türksat Frekans Bilgileri

HABERTÜRK RADYO kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde yer alan HABERTÜRK RADYO kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve HABERTÜRK RADYO kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. HABERTÜRK RADYO Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

HABERTÜRK RADYO Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

HABERTÜRK RADYO kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 21.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıHABERTÜRK RADYO
Frekansı12209
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR10000
FEC3/4
Paket İsmiSHOW HD PAKET
TipRD
ŞifreŞifresiz
Güncelleme21.05.2024


HABERTÜRK RADYO kanalının Türksat frekansı nedir?

HABERTÜRK RADYO Kanalı 12209 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 10000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. HABERTÜRK RADYO kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

HABERTÜRK RADYO Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

HABERTÜRK RADYO kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza HABERTÜRK RADYO kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak HABERTÜRK RADYO kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Türksat T4A uydusunda SHOW HD PAKET paketinde bulunan HABERTÜRK RADYO kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.