GONCA TV Türksat Frekans Bilgisi

GONCA TV Türksat Frekans Bilgileri

GONCA TV kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde GENEL kategorisinde yer alan GONCA TV kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve GONCA TV kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. GONCA TV Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

GONCA TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

GONCA TV kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 23.06.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıGONCA TV
Frekansı12422
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC3/4
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 1 - BATI
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme23.06.2024


GONCA TV kanalının Türksat frekansı nedir?

GONCA TV Kanalı 12422 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. GONCA TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

GONCA TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

GONCA TV kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza GONCA TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak GONCA TV kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 1 - BATI paketinde bulunan GONCA TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.