GENÇ TV Türksat Frekans Bilgisi

GENÇ TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENÇ TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel GENÇ TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. GENÇ TV Türksat Frekansı Nedir?

GENÇ TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıGENÇ TV
Frekansı11837
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 36
TipSD
ŞifreŞifresiz
Güncelleme29.11.2023

Kanalın Diğer Frekansları:

GENÇ TV kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
GENÇ TV 11837 V - Dikey Batı 30000 2/3 T4A TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 36

GENÇ TV kanalının Türksat frekansı nedir?

GENÇ TV Kanalı 11837 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. GENÇ TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

GENÇ TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza GENÇ TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 36 paketinde bulunan GENÇ TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ GENÇ TV Kanal Bilgileri

GENÇ TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. GENÇ TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.