FRANCE 24 HD Türksat Frekans Bilgisi

FRANCE 24 HD Türksat Frekans Bilgileri

FRANCE 24 HD kanalını Türksat T5B uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde ULUSLARARASI kategorisinde yer alan FRANCE 24 HD kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve FRANCE 24 HD kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. FRANCE 24 HD Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

FRANCE 24 HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

FRANCE 24 HD kanalının Türksat T5B uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 18.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıFRANCE 24 HD
Frekansı11265
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T55
TipHD
KategoriULUSLARARASI
ŞifreIrdeto
Güncelleme18.05.2024


FRANCE 24 HD kanalının Türksat frekansı nedir?

FRANCE 24 HD Kanalı 11265 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. FRANCE 24 HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

FRANCE 24 HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

FRANCE 24 HD kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza FRANCE 24 HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak FRANCE 24 HD kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ULUSLARARASI kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T55 paketinde bulunan FRANCE 24 HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.