FLASH HABER HD Türksat Frekans Bilgisi

FLASH HABER HD Türksat Frekans Bilgileri

FLASH HABER HD kanalını Türksat T3A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde HABER kategorisinde yer alan FLASH HABER HD kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve FLASH HABER HD kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. FLASH HABER HD Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

FLASH HABER HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

FLASH HABER HD kanalının Türksat T3A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 20.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıFLASH HABER HD
Frekansı12685
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 8
TipHD
KategoriHABER - Tüm Haber Kanalları
ŞifreŞifresiz
Güncelleme20.05.2024


FLASH HABER HD kanalının Türksat frekansı nedir?

FLASH HABER HD Kanalı 12685 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. FLASH HABER HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

FLASH HABER HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

FLASH HABER HD kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza FLASH HABER HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak FLASH HABER HD kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal HABER kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 8 paketinde bulunan FLASH HABER HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.