FILMSCREEN Türksat Frekans Bilgisi

FILMSCREEN Türksat Frekans Bilgileri

FILMSCREEN kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde yer alan FILMSCREEN kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve FILMSCREEN kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. FILMSCREEN Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

FILMSCREEN Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

FILMSCREEN kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 20.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıFILMSCREEN
Frekansı12187
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P4 HD T411
TipHD
ŞifreNDS
Güncelleme20.05.2024


FILMSCREEN kanalının Türksat frekansı nedir?

FILMSCREEN Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. FILMSCREEN kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

FILMSCREEN Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

FILMSCREEN kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza FILMSCREEN kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak FILMSCREEN kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Türksat T4A uydusunda DTVH P4 HD T411 paketinde bulunan FILMSCREEN kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.