EUROSPORT 2 HD Türksat Frekans Bilgisi

EUROSPORT 2 HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T5B uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan SPOR temalı EUROSPORT 2 HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel EUROSPORT 2 HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. EUROSPORT 2 HD Türksat Frekansı Nedir?

EUROSPORT 2 HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıEUROSPORT 2 HD
Frekansı11265
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T55
TipHD
KategoriSPOR - Tüm Spor Kanalları
ŞifreIrdeto
Güncelleme22.04.2024

Kanalın Diğer Frekansları:

EUROSPORT 2 HD kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
EUROSPORT 2 HD 12245 H - Yatay TR 27500 5/6 T4A DTVH P5 HD T416

EUROSPORT 2 HD kanalının Türksat frekansı nedir?

EUROSPORT 2 HD Kanalı 11265 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. EUROSPORT 2 HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

EUROSPORT 2 HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza EUROSPORT 2 HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal SPOR kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T55 paketinde bulunan EUROSPORT 2 HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ EUROSPORT 2 HD Kanal Bilgileri

EUROSPORT 2 HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. EUROSPORT 2 HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.