EUROSPORT 1 Türksat Frekans Bilgisi

EUROSPORT 1 Türksat Frekans Bilgileri

EUROSPORT 1 kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde SPOR kategorisinde yer alan EUROSPORT 1 kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve EUROSPORT 1 kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. EUROSPORT 1 Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

EUROSPORT 1 Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

EUROSPORT 1 kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 27.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıEUROSPORT 1
Frekansı12245
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P5 HD T416
TipHD
KategoriSPOR - Tüm Spor Kanalları
ŞifreNDS
Güncelleme27.05.2024

Kanalın Diğer Frekansları:

EUROSPORT 1 kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulunmaktadır. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
EUROSPORT 1 HD 11180 H - Yatay Batı 29750 5/6 T3A DIGITURK HD T324

EUROSPORT 1 kanalının Türksat frekansı nedir?

EUROSPORT 1 Kanalı 12245 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. EUROSPORT 1 kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

EUROSPORT 1 Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

EUROSPORT 1 kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza EUROSPORT 1 kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak EUROSPORT 1 kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal SPOR kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P5 HD T416 paketinde bulunan EUROSPORT 1 kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.