EURONEWS HD Türksat Frekans Bilgisi

EURONEWS HD Türksat Frekans Bilgileri

EURONEWS HD kanalını Türksat T5B uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde HABER kategorisinde yer alan EURONEWS HD kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve EURONEWS HD kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. EURONEWS HD Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

EURONEWS HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

EURONEWS HD kanalının Türksat T5B uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 19.06.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıEURONEWS HD
Frekansı11265
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T55
TipHD
KategoriHABER - Tüm Haber Kanalları
ŞifreIrdeto
Güncelleme19.06.2024


EURONEWS HD kanalının Türksat frekansı nedir?

EURONEWS HD Kanalı 11265 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. EURONEWS HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

EURONEWS HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

EURONEWS HD kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza EURONEWS HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak EURONEWS HD kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal HABER kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T55 paketinde bulunan EURONEWS HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.