ERZURUM RADYO Türksat Frekans Bilgisi

ERZURUM RADYO Türksat Frekans Bilgileri

ERZURUM RADYO kanalını Türksat T3A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde RADYO kategorisinde yer alan ERZURUM RADYO kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve ERZURUM RADYO kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. ERZURUM RADYO Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

ERZURUM RADYO Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

ERZURUM RADYO kanalının Türksat T3A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 24.06.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıERZURUM RADYO
Frekansı11096
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR30000
FEC5/6
Paket İsmiTRT PAKET DOĞU
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz
Güncelleme24.06.2024

Kanalın Diğer Frekansları:

ERZURUM RADYO kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulunmaktadır. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
ERZURUM RADYO 11957 V - Dikey TR 27500 5/6 T4A TRT BATI PAKET

ERZURUM RADYO kanalının Türksat frekansı nedir?

ERZURUM RADYO Kanalı 11096 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 30000 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. ERZURUM RADYO kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

ERZURUM RADYO Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

ERZURUM RADYO kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza ERZURUM RADYO kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak ERZURUM RADYO kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TRT PAKET DOĞU paketinde bulunan ERZURUM RADYO kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.