EKOTÜRK HD Türksat Frekans Bilgisi

EKOTÜRK HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan HABER temalı EKOTÜRK HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel EKOTÜRK HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. EKOTÜRK HD Türksat Frekansı Nedir?

EKOTÜRK HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıEKOTÜRK HD
Frekansı11837
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 36
TipHD
KategoriHABER - Tüm Haber Kanalları
ŞifreŞifresiz
Güncelleme21.04.2024


EKOTÜRK HD kanalının Türksat frekansı nedir?

EKOTÜRK HD Kanalı 11837 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. EKOTÜRK HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

EKOTÜRK HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza EKOTÜRK HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal HABER kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 36 paketinde bulunan EKOTÜRK HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ EKOTÜRK HD Kanal Bilgileri

EKOTÜRK HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. EKOTÜRK HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.