EKİN TÜRK TV Türksat Frekans Bilgisi

EKİN TÜRK TV Türksat Frekans Bilgileri

EKİN TÜRK TV kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde GENEL kategorisinde yer alan EKİN TÜRK TV kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve EKİN TÜRK TV kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. EKİN TÜRK TV Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

EKİN TÜRK TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

EKİN TÜRK TV kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 27.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıEKİN TÜRK TV
Frekansı12034
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P2 T47
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme27.05.2024


EKİN TÜRK TV kanalının Türksat frekansı nedir?

EKİN TÜRK TV Kanalı 12034 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. EKİN TÜRK TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

EKİN TÜRK TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

EKİN TÜRK TV kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza EKİN TÜRK TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak EKİN TÜRK TV kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P2 T47 paketinde bulunan EKİN TÜRK TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.