DiYANET RADYO Türksat Frekans Bilgisi

DiYANET RADYO Türksat Frekans Bilgileri

DiYANET RADYO kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde DİN kategorisinde yer alan DiYANET RADYO kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve DiYANET RADYO kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. DiYANET RADYO Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

DiYANET RADYO Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

DiYANET RADYO kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 24.06.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıDiYANET RADYO
Frekansı12379
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC3/4
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 12 - BATI
TipRD
KategoriDİN - Tüm Dini Kanallar
ŞifreŞifresiz
Güncelleme24.06.2024


DiYANET RADYO kanalının Türksat frekansı nedir?

DiYANET RADYO Kanalı 12379 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. DiYANET RADYO kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

DiYANET RADYO Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

DiYANET RADYO kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza DiYANET RADYO kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak DiYANET RADYO kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal DİN kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 12 - BATI paketinde bulunan DiYANET RADYO kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.