DRT DENiZLi Türksat Frekans Bilgisi

DRT DENiZLi Türksat Frekans Bilgileri

DRT DENiZLi kanalını Türksat T3A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde YEREL kategorisinde yer alan DRT DENiZLi kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve DRT DENiZLi kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. DRT DENiZLi Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

DRT DENiZLi Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

DRT DENiZLi kanalının Türksat T3A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 28.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıDRT DENiZLi
Frekansı12729
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 26
TipSD
KategoriYEREL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme28.05.2024


DRT DENiZLi kanalının Türksat frekansı nedir?

DRT DENiZLi Kanalı 12729 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. DRT DENiZLi kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

DRT DENiZLi Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

DRT DENiZLi kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza DRT DENiZLi kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak DRT DENiZLi kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal YEREL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 26 paketinde bulunan DRT DENiZLi kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.