DREAM TÜRK HD Türksat Frekans Bilgisi

DREAM TÜRK HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan MÜZİK temalı DREAM TÜRK HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel DREAM TÜRK HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. DREAM TÜRK HD Türksat Frekansı Nedir?

DREAM TÜRK HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıDREAM TÜRK HD
Frekansı12245
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P5 HD T416
TipHD
KategoriMÜZİK - Tüm Müzik Kanalları
ŞifreŞifresiz
Güncelleme22.04.2024

Kanalın Diğer Frekansları:

DREAM TÜRK HD kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
DREAM TÜRK 12034 V - Dikey Batı 27500 5/6 T4A DTVH P2 T47

DREAM TÜRK HD kanalının Türksat frekansı nedir?

DREAM TÜRK HD Kanalı 12245 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. DREAM TÜRK HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

DREAM TÜRK HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza DREAM TÜRK HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal MÜZİK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P5 HD T416 paketinde bulunan DREAM TÜRK HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ DREAM TÜRK HD Kanal Bilgileri

DREAM TÜRK HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. DREAM TÜRK HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.