DOCUSCREEN Türksat Frekans Bilgisi

DOCUSCREEN Türksat Frekans Bilgileri

DOCUSCREEN kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde BELGESEL kategorisinde yer alan DOCUSCREEN kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve DOCUSCREEN kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. DOCUSCREEN Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

DOCUSCREEN Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

DOCUSCREEN kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 27.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıDOCUSCREEN
Frekansı11976
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P1 T44
TipHD
KategoriBELGESEL - Tüm Belgesel Kanalları
ŞifreNDS
Güncelleme27.05.2024


DOCUSCREEN kanalının Türksat frekansı nedir?

DOCUSCREEN Kanalı 11976 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. DOCUSCREEN kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

DOCUSCREEN Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

DOCUSCREEN kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza DOCUSCREEN kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak DOCUSCREEN kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal BELGESEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P1 T44 paketinde bulunan DOCUSCREEN kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.