DMAX Türksat Frekans Bilgisi

DMAX Türksat Frekans Bilgileri

DMAX kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde EĞLENCE kategorisinde yer alan DMAX kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve DMAX kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. DMAX Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

DMAX Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

DMAX kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 27.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıDMAX
Frekansı12015
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiNTV TÜRKİYE PAKET
TipSD
KategoriEĞLENCE - Tüm Eğlence Kanalları
ŞifreŞifresiz
Güncelleme27.05.2024

Kanalın Diğer Frekansları:

DMAX kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulunmaktadır. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
DMAX HD 12015 H - Yatay TR 27500 5/6 T4A NTV TÜRKİYE PAKET

DMAX kanalının Türksat frekansı nedir?

DMAX Kanalı 12015 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. DMAX kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

DMAX Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

DMAX kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza DMAX kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak DMAX kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal EĞLENCE kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda NTV TÜRKİYE PAKET paketinde bulunan DMAX kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.