DMAX Türksat Frekans Bilgisi

DMAX Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan EĞLENCE temalı DMAX kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel DMAX Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. DMAX Türksat Frekansı Nedir?

DMAX Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıDMAX
Frekansı12015
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiNTV TÜRKİYE PAKET
TipSD
KategoriEĞLENCE - Tüm Eğlence Kanalları
ŞifreŞifresiz
Güncelleme22.04.2024

Kanalın Diğer Frekansları:

DMAX kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
DMAX HD 12015 H - Yatay TR 27500 5/6 T4A NTV TÜRKİYE PAKET

DMAX kanalının Türksat frekansı nedir?

DMAX Kanalı 12015 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. DMAX kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

DMAX Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza DMAX kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal EĞLENCE kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda NTV TÜRKİYE PAKET paketinde bulunan DMAX kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ DMAX Kanal Bilgileri

DMAX kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. DMAX kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.