DİZİ SMART MAX Türksat Frekans Bilgisi

DİZİ SMART MAX Türksat Frekans Bilgileri

DİZİ SMART MAX kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde DİZİ kategorisinde yer alan DİZİ SMART MAX kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve DİZİ SMART MAX kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. DİZİ SMART MAX Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

DİZİ SMART MAX Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

DİZİ SMART MAX kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 21.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıDİZİ SMART MAX
Frekansı12187
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P4 HD T411
TipHD
KategoriDİZİ
ŞifreNDS
Güncelleme21.05.2024


DİZİ SMART MAX kanalının Türksat frekansı nedir?

DİZİ SMART MAX Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. DİZİ SMART MAX kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

DİZİ SMART MAX Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

DİZİ SMART MAX kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza DİZİ SMART MAX kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak DİZİ SMART MAX kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal DİZİ kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P4 HD T411 paketinde bulunan DİZİ SMART MAX kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.