DİZİ PREMIUM Türksat Frekans Bilgisi

DİZİ PREMIUM Türksat Frekans Bilgileri

DİZİ PREMIUM kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde DİZİ kategorisinde yer alan DİZİ PREMIUM kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve DİZİ PREMIUM kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. DİZİ PREMIUM Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

DİZİ PREMIUM Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

DİZİ PREMIUM kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 24.06.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıDİZİ PREMIUM
Frekansı12187
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P4 HD T411
TipHD
KategoriDİZİ
ŞifreNDS
Güncelleme24.06.2024


DİZİ PREMIUM kanalının Türksat frekansı nedir?

DİZİ PREMIUM Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. DİZİ PREMIUM kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

DİZİ PREMIUM Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

DİZİ PREMIUM kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza DİZİ PREMIUM kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak DİZİ PREMIUM kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal DİZİ kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P4 HD T411 paketinde bulunan DİZİ PREMIUM kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.