DİYANET TV HD Türksat Frekans Bilgisi

DİYANET TV HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan DİN temalı DİYANET TV HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel DİYANET TV HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. DİYANET TV HD Türksat Frekansı Nedir?

DİYANET TV HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıDİYANET TV HD
Frekansı12379
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC3/4
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 12 - BATI
TipHD
KategoriDİN - Tüm Dini Kanallar
ŞifreŞifresiz
Güncelleme22.04.2024

Kanalın Diğer Frekansları:

DİYANET TV HD kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
DİYANET TV 12422 H - Yatay Doğu 30000 3/4 T4A TÜRKSAT ANKARA PAKET 2 - DOĞU

DİYANET TV HD kanalının Türksat frekansı nedir?

DİYANET TV HD Kanalı 12379 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. DİYANET TV HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

DİYANET TV HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza DİYANET TV HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal DİN kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 12 - BATI paketinde bulunan DİYANET TV HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ DİYANET TV HD Kanal Bilgileri

DİYANET TV HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. DİYANET TV HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.