DİYALOG FM Türksat Frekans Bilgisi

DİYALOG FM Türksat Frekans Bilgileri

DİYALOG FM kanalını Türksat T3A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde yer alan DİYALOG FM kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve DİYALOG FM kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. DİYALOG FM Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

DİYALOG FM Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

DİYALOG FM kanalının Türksat T3A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 28.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıDİYALOG FM
Frekansı12610
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaBatı
SR20830
FEC3/4
Paket İsmiTURKSAT KIBRIS PAKET 1 - BATI
TipRD
ŞifreŞifresiz
Güncelleme28.05.2024


DİYALOG FM kanalının Türksat frekansı nedir?

DİYALOG FM Kanalı 12610 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 20830 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. DİYALOG FM kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

DİYALOG FM Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

DİYALOG FM kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza DİYALOG FM kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak DİYALOG FM kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Türksat T3A uydusunda TURKSAT KIBRIS PAKET 1 - BATI paketinde bulunan DİYALOG FM kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.