DIS YAY ORTA DALGA ARAPÇA Türksat Frekans Bilgisi

DIS YAY ORTA DALGA ARAPÇA Türksat Frekans Bilgileri

DIS YAY ORTA DALGA ARAPÇA kanalını Türksat T3A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde GENEL kategorisinde yer alan DIS YAY ORTA DALGA ARAPÇA kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve DIS YAY ORTA DALGA ARAPÇA kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. DIS YAY ORTA DALGA ARAPÇA Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

DIS YAY ORTA DALGA ARAPÇA Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

DIS YAY ORTA DALGA ARAPÇA kanalının Türksat T3A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 28.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıDIS YAY ORTA DALGA ARAPÇA
Frekansı11096
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR30000
FEC5/6
Paket İsmiTRT PAKET DOĞU
TipRD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme28.05.2024


DIS YAY ORTA DALGA ARAPÇA kanalının Türksat frekansı nedir?

DIS YAY ORTA DALGA ARAPÇA Kanalı 11096 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 30000 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. DIS YAY ORTA DALGA ARAPÇA kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

DIS YAY ORTA DALGA ARAPÇA Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

DIS YAY ORTA DALGA ARAPÇA kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza DIS YAY ORTA DALGA ARAPÇA kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak DIS YAY ORTA DALGA ARAPÇA kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TRT PAKET DOĞU paketinde bulunan DIS YAY ORTA DALGA ARAPÇA kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.