DISCOVERY SCIENCE HD Türksat Frekans Bilgisi

DISCOVERY SCIENCE HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T5B uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan DISCOVERY SCIENCE HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel DISCOVERY SCIENCE HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. DISCOVERY SCIENCE HD Türksat Frekansı Nedir?

DISCOVERY SCIENCE HD kanalı kapandı mı?

DISCOVERY SCIENCE HD kanalı aşağıdaki frekanslardan artık yayın yapmamaktadır. Kanal kapanmış veya frekans bilgileri değişmiş olabilir. Aşağıda yer alan bağlantıdan tüm kanal listesini inceleyerek DISCOVERY SCIENCE HD kanalı kapanmadıysa güncel Türksat frekans bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Güncel kanal listesi ve frekans bilgileri için: Türksat Frekans Listesi

DISCOVERY SCIENCE HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıDISCOVERY SCIENCE HD
Frekansı11305
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T56
TipHD
ŞifreIrdeto


DISCOVERY SCIENCE HD kanalının Türksat frekansı nedir?

DISCOVERY SCIENCE HD Kanalı 11305 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. DISCOVERY SCIENCE HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

DISCOVERY SCIENCE HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza DISCOVERY SCIENCE HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T56 paketinde bulunan DISCOVERY SCIENCE HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ DISCOVERY SCIENCE HD Kanal Bilgileri

DISCOVERY SCIENCE HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. DISCOVERY SCIENCE HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.