DIGITURK 4K Türksat Frekans Bilgisi

DIGITURK 4K Türksat Frekans Bilgileri

DIGITURK 4K kanalını Türksat T5B uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde GENEL kategorisinde yer alan DIGITURK 4K kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve DIGITURK 4K kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. DIGITURK 4K Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

DIGITURK 4K Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

DIGITURK 4K kanalının Türksat T5B uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 18.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıDIGITURK 4K
Frekansı11305
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T56
TipHD
KategoriGENEL
ŞifreIrdeto
Güncelleme18.05.2024


DIGITURK 4K kanalının Türksat frekansı nedir?

DIGITURK 4K Kanalı 11305 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. DIGITURK 4K kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

DIGITURK 4K Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

DIGITURK 4K kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza DIGITURK 4K kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak DIGITURK 4K kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T56 paketinde bulunan DIGITURK 4K kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.