DANCEFLOOR FILLERS Türksat Frekans Bilgisi

DANCEFLOOR FILLERS Türksat Frekans Bilgileri

DANCEFLOOR FILLERS kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde MÜZİK kategorisinde yer alan DANCEFLOOR FILLERS kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve DANCEFLOOR FILLERS kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. DANCEFLOOR FILLERS Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

DANCEFLOOR FILLERS Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

DANCEFLOOR FILLERS kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 28.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıDANCEFLOOR FILLERS
Frekansı12187
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P4 HD T411
TipRD
KategoriMÜZİK - Tüm Müzik Kanalları
ŞifreNDS
Güncelleme28.05.2024


DANCEFLOOR FILLERS kanalının Türksat frekansı nedir?

DANCEFLOOR FILLERS Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. DANCEFLOOR FILLERS kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

DANCEFLOOR FILLERS Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

DANCEFLOOR FILLERS kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza DANCEFLOOR FILLERS kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak DANCEFLOOR FILLERS kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal MÜZİK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P4 HD T411 paketinde bulunan DANCEFLOOR FILLERS kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.