CRYSTAL MEGA WORLD Türksat Frekans Bilgisi

CRYSTAL MEGA WORLD Türksat Frekans Bilgileri

CRYSTAL MEGA WORLD kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde GENEL kategorisinde yer alan CRYSTAL MEGA WORLD kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve CRYSTAL MEGA WORLD kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. CRYSTAL MEGA WORLD Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

CRYSTAL MEGA WORLD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

CRYSTAL MEGA WORLD kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 28.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıCRYSTAL MEGA WORLD
Frekansı18633
Polarizasyon DeğeriLHCP
KapsamaKa-West
SR22500
FEC2/3
Paket İsmiCRYSTAL TV PAKET
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme28.05.2024


CRYSTAL MEGA WORLD kanalının Türksat frekansı nedir?

CRYSTAL MEGA WORLD Kanalı 18633 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri LHCP girilmelidir. Kapsama değeri Ka-West, SR değeri 22500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. CRYSTAL MEGA WORLD kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

CRYSTAL MEGA WORLD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

CRYSTAL MEGA WORLD kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza CRYSTAL MEGA WORLD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak CRYSTAL MEGA WORLD kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda CRYSTAL TV PAKET paketinde bulunan CRYSTAL MEGA WORLD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.