ÇOCUK SMART HD Türksat Frekans Bilgisi

ÇOCUK SMART HD Türksat Frekans Bilgileri

ÇOCUK SMART HD kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde ÇOCUK kategorisinde yer alan ÇOCUK SMART HD kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve ÇOCUK SMART HD kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. ÇOCUK SMART HD Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

ÇOCUK SMART HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

ÇOCUK SMART HD kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 28.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıÇOCUK SMART HD
Frekansı12245
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P5 HD T416
TipHD
KategoriÇOCUK - Tüm Çocuk Kanalları
ŞifreNDS
Güncelleme28.05.2024


ÇOCUK SMART HD kanalının Türksat frekansı nedir?

ÇOCUK SMART HD Kanalı 12245 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. ÇOCUK SMART HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

ÇOCUK SMART HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

ÇOCUK SMART HD kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza ÇOCUK SMART HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak ÇOCUK SMART HD kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ÇOCUK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P5 HD T416 paketinde bulunan ÇOCUK SMART HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.