CLASSICAL MUSIC Türksat Frekans Bilgisi

CLASSICAL MUSIC Türksat Frekans Bilgileri

CLASSICAL MUSIC kanalını Türksat T5B uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde RADYO kategorisinde yer alan CLASSICAL MUSIC kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve CLASSICAL MUSIC kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. CLASSICAL MUSIC Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

CLASSICAL MUSIC Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

CLASSICAL MUSIC kanalının Türksat T5B uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 19.06.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıCLASSICAL MUSIC
Frekansı11305
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T56
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreIrdeto
Güncelleme19.06.2024


CLASSICAL MUSIC kanalının Türksat frekansı nedir?

CLASSICAL MUSIC Kanalı 11305 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. CLASSICAL MUSIC kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

CLASSICAL MUSIC Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

CLASSICAL MUSIC kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza CLASSICAL MUSIC kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak CLASSICAL MUSIC kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T56 paketinde bulunan CLASSICAL MUSIC kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.