CLASSICAL GREATS Türksat Frekans Bilgisi

CLASSICAL GREATS Türksat Frekans Bilgileri

CLASSICAL GREATS kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde MÜZİK kategorisinde yer alan CLASSICAL GREATS kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve CLASSICAL GREATS kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. CLASSICAL GREATS Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

CLASSICAL GREATS Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

CLASSICAL GREATS kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 13.07.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıCLASSICAL GREATS
Frekansı12187
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P4 HD T411
TipRD
KategoriMÜZİK - Tüm Müzik Kanalları
ŞifreNDS
Güncelleme13.07.2024


CLASSICAL GREATS kanalının Türksat frekansı nedir?

CLASSICAL GREATS Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. CLASSICAL GREATS kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

CLASSICAL GREATS Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

CLASSICAL GREATS kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza CLASSICAL GREATS kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak CLASSICAL GREATS kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal MÜZİK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P4 HD T411 paketinde bulunan CLASSICAL GREATS kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.