CLASSICAL CALM Türksat Frekans Bilgisi

CLASSICAL CALM Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan MÜZİK temalı CLASSICAL CALM kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel CLASSICAL CALM Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. CLASSICAL CALM Türksat Frekansı Nedir?

CLASSICAL CALM Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıCLASSICAL CALM
Frekansı12187
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P4 HD T411
TipRD
KategoriMÜZİK - Tüm Müzik Kanalları
ŞifreNDS
Güncelleme24.04.2024


CLASSICAL CALM kanalının Türksat frekansı nedir?

CLASSICAL CALM Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. CLASSICAL CALM kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

CLASSICAL CALM Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza CLASSICAL CALM kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal MÜZİK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P4 HD T411 paketinde bulunan CLASSICAL CALM kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ CLASSICAL CALM Kanal Bilgileri

CLASSICAL CALM kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. CLASSICAL CALM kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.