CHANNEL ONE RUSSIA Türksat Frekans Bilgisi

CHANNEL ONE RUSSIA Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ULUSLARARASI temalı CHANNEL ONE RUSSIA kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel CHANNEL ONE RUSSIA Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. CHANNEL ONE RUSSIA Türksat Frekansı Nedir?

CHANNEL ONE RUSSIA Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıCHANNEL ONE RUSSIA
Frekansı11789
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR20000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRK TELEKOM HD PAKET-4
TipHD
KategoriULUSLARARASI
ŞifreIrdeto
Güncelleme20.09.2023

Kanalın Diğer Frekansları:

CHANNEL ONE RUSSIA kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
CHANNEL ONE RUSSIA 11789 H - Yatay Doğu 20000 3/4 T4A TÜRK TELEKOM HD PAKET-4

CHANNEL ONE RUSSIA kanalının Türksat frekansı nedir?

CHANNEL ONE RUSSIA Kanalı 11789 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 20000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. CHANNEL ONE RUSSIA kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

CHANNEL ONE RUSSIA Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza CHANNEL ONE RUSSIA kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ULUSLARARASI kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRK TELEKOM HD PAKET-4 paketinde bulunan CHANNEL ONE RUSSIA kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ CHANNEL ONE RUSSIA Kanal Bilgileri

CHANNEL ONE RUSSIA kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. CHANNEL ONE RUSSIA kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.